Organogram

Tom Vieren
Algemeen directeur
tom.v@crp.care | 015 22 99 20
Valerie Scheers
Diensthoofd
valerie.s@crp.care | 015 22 99 12
Kathleen Van den Bosch
Coördinator wonen en leven
kathleen.vdb@crp.care | 015 22 99 21
vacant
Teamleider
xxx | 015 22 99 22
Brent Verheyen
Teamleider
brent.v@crp.care | 015 22 99 22
Kim Deckmijn
Verantwoordelijke bewonerszorg
kim.d@crp.care | 015 22 99 22
Kimberley Peeters
Verantwoordelijke bewonerszorg
kimberley.p@crp.care | 015 22 99 22
Ilse Bosmans
Stafmedewerker kwaliteit en veiligheid
ilse.b@crp.be | 015 22 99 22
Marijke Arickx
Personeelsdienst
marijke.a@crp.care | 015 22 99 22

Raad van bestuur

  • Karel Peeters, voorzitter
  • Karl Salaerts, secretaris
  • Francis De Becker
  • Jean-Paul Bosteels